Zresztą też trudno się temu dziwić

Informacje

Kategoria: blog
Dodany: 2018-07-25

Tagi dla artykułu


foto
Poduszki dla dzieci i kocyki dla dzieci


Zresztą też trudno się temu dziwić

Zresztą też trudno się temu dziwić - nad czym się tu zastanawiać, skoro oferta dywanów była bardzo uboga, więc trzeba było brać to, co jest dostępne i na tej podstawie próbować coś stworzyć.

Nikt nie zastanawiał się jaki dywan byłby odpowiedni dla dziecka. Nikt też się nad tym specjalnie nie zastanawiał - dywany mieli po prostu wszyscy, więc tak wypadało. Dywany do pokoju dziecięcego, niezależnie od tego, jaki rodzaj wybierzesz, muszą być przede wszystkim utrzymywane w czystości.

Dywany akrylowe dla dzieci to dobry wybór - łatwo się je czyści, są tanie, nieblaknące, nieelektryzujące się, a wyglądem i jakością wykonania nie odbiegają od wełnianych dywanów. Długowłosy dywan dla dzieci zapewni maluchowi komfort, ale wybieraj tylko takie dywany, które są syntetyczne i jak najgęściej tkane; Wełniane dywany do pokoju dziecięcego to nie najlepszy pomysł - trudno się je czyści, mogą być więc źródłem alergii, a na dodatek są dość drogie;

Pamiętaj, że wszystkie meble dla dzieci powinny być jak najlepszej jakości - także dywany i wykładziny. Dziecko może również pływać jachtem po zatoce, startować lub lądować samolotem, chodzić na spacery, zwiedzać okolicę, robić zakupy i wymyślać w nieskończoność funkcje znajdującym się na dywanie budynkom. Tradycyjne kolory do pokoju dziewczynki to przede wszystkim róż Aby nieco przełamać dominację tego koloru, warto wybrać dywan szary - może mieć różowe akcenty albo w pastelowych kolorach Dziewczynka na pewno się ucieszy, jeśli wybierzemy dywan z nadrukiem, przedstawiający bajkowe postaci czy plenery.

Dywan dziecięcy powinien mieć raczej krótki włos - dywany dla dzieci z wysokim runem trudniej się czyści, a między włoskami dywanu mogą się znaleźć np. plastelina, resztki jedzenia itp.