Zasłony dziecięce


1. Dobrze rozumiem, że jak robię jedno zamówienie i potem zwrot kilku rzeczy z jednego zamówienia to pobiera mi za zwrot 3,90 tylko jeden raz, niezależnie od ilości zwracanych rzeczy, czy za każdą zwróconą rzecz? Czemu na stronie podają, że jest -20% dla klubowiczow, jak przy płatności tego kodu nie ma?

Doszło do tego, że woleli sobie postawić w Poznaniu swoją fabrykę od zera (jak Opel w Gliwicach) po tym jak zderzyli się z solidaruchami. Bo myślałem żeby tak to przetestować i jakby co to DV by upuscilo ciśnienie pod koniec tylko nie wiem czy to bezpieczne :p. Przedszkola i żłobki są tylko dla rodzin patologicznych , opieka lekarska - to już żartMożna zrezygnować z kawioru i szampana na rzecz parówek z biedronki ale nie to 2 dzieci i nigdy , przenigdy nie dostaliśmy ani złamanej złotówki zasiłku a w państwowej szkole to buliłem za wszystko , książki, obiady , instrument "wypożyczenie".

Poza tym nie przepłacaj- za 30zł możesz kupić pampersy sleep&play (te pomarańczowe), które są tak samo dobre jak te niebieskie:) Pewno tobie, jak i wielu innym się wydaje, że tu już bogactwo jak na zachodzie bo fajne fury po ulicach jeżdżą i złote tarasy stoją, gdy tymczasem tak na prawdę teraz dopiero zaczyna się zap!#@!$% po przemianach ustrojowych. Mam takie wydarzenie, siostra która mnie wtedy pilnowała mówi że miałem 2lata, ja pamiętam tylko że jej koleżanka która nam towarzyszyła powiedziała dla żartu że ukradnie mi myszkę którą miałem naszytą na spodniach, ponoć długo nie mogły mnie uspokoić, ja tylko pamiętam ten moment gdy chwyciła naszywkę i udawała że próbuje ją oderwać, do dziś podświadomie nienawidze tej kobiety a ma już 40lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)